Другие налоги
Тема: РРО. Наличное обращение

Об утверждении нормативно-правовых актов о применении регистраторов расчетных операций и книг учета расчетных операций (Извлечение)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19.09.2013 р. за № 1616/24148

Відповідно до статей 7 та 8 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та з метою удосконалення процедури реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій, практичного впровадження Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронний цифровий підпис»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), що додається.

2. Затвердити Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, що додається.

3. Затвердити Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, що додається.

4. Затвердити Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій, що додається.

5. У пункті 1 наказу Державної податкової адміністрації України від 01 грудня 2000 року № 614 «Про затвердження нормативно-правових актів до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 лютого 2001 року за № 105/5296, слова «Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги)» виключити.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

1) Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 01 грудня 2000 року № 614, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05 лютого 2001 року за № 107/5298;

2) Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 01 грудня 2000 року № 614, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05 лютого 2001 року за № 106/5297;

3) наказ Державної податкової адміністрації України від 12 лютого 2004 року № 87 «Про затвердження Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 лютого 2004 року за № 234/8833.

9. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


Міністр О. В. КЛИМЕНКО

ПОГОДЖЕНО:

Т. в. о. Голови Державної служби України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва О. Ю. Потімков

В. о. Голови Національного банку України Б. В. Приходько

В. о. Міністра фінансів України А. Мярковський