РРО. Наличные

Расчеты за услуги по реализации путевок на оздоровление

Чи може суб’єкт господарювання при здійсненні розрахунків за послуги з реалізації путівок на оздоровлення та відпочинок дітей не застосовувати РРО за умови проведення таких розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею квитанцій?

Згідно з п. 1 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання зобов’язані здійснювати розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Проте п. 1 ст. 9 цього Закону визначено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.

Отже, при здійсненні розрахунків за послуги з реалізації путівокна оздоровлення та відпочинок дітей підприємство може не застосовувати РРО згідно з п. 1 ст. 9 Закону про РРО за умови проведення таких розрахунків у касіз оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.

«Горячие линии»

Дата: 6 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00