Другие налоги

«Шовковий шлях» надихнув і на інші шляхи

01.07.2016 / 18:00

Україна передала азербайджанській стороні проект Угоди про створення міжнародного транспортного коридору «Балтійське море — Чорне море — Каспійське море».

Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у рамках 11 засідання Спільної міжурядової азербайджансько-української комісії з питань економічного співробітництва у місті Баку, повідомляє Урядовий портал.

 «Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торговельно-економічних зв’язків. Також передбачається створення єдиного органу управління у рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні», — зазначив він.

Віце-прем’єр також поінформував, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортна співпраця за маршрутом «Шовковий шлях».

«Результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай довели технічні і технологічні можливості таких перевезень», — наголосив він.