Новости

Перші фінансові результати ягідно-грибного сезону на Волині

05.07.2016 / 11:30

Сезон заготівлі на Волині вже додав бюджетам майже 1,9 млн.  грн. податкових платежів

Надходження податку на доходи фізичних осіб від заготівлі вже склали 1,1 млн. грн., що на 0,6 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. А з очікуваної заготівлі лісової продукції місцеві бюджети вже отримали 766 тис.  грн. рентної плати, що майже в 5,5 рази перевищує рівень таких надходжень відповідного періоду минулого року.

Про це під час щотижневої оперативної наради у Волинській ОДА учасників засідання поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Традиційно найбільш багаті на чорницю райони нині демонструють суттєве зростання платежів до аналогічного періоду 2015 року. Зокрема, найбільші суми рентної плати до бюджетів громад надійшло у Маневицькому (240,4 тис. грн.), Камінь-Каширському (134,6 тис.  грн.), Старовижівському (80,5 тис.  грн.) та Ківерцівському (78,7 тис.  грн.) районах.

«Для того, щоб бюджети територіальних громад мали надходження в період заготівлі, керівники місцевого самоврядування повинні налагодити конструктивний діалог з представниками цього бізнесу. Зі свого боку, органи ДФС виконують всі передбачені законом заходи з тим, щоб запобігти «тіньовому» експорту лісової продукції без сплати належних платежів», — підкреслила Світлана Савчук.