Новости

Паперовий металобрухт

05.07.2016 / 12:30

У м. Запоріжжі викрито озброєних «металістів», які конвертували тіньову виручку в долари

Працівники оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області викрили незаконну схему по заготівлі та реалізації брухту чорних металів і конвертації отриманих коштів у долари.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212  Кримінального Кодексу (ухилення від сплати податків, зборів), було встановлено, що зловмисники організували у Запоріжжі незаконний пункт прийому, схову та збуту металобрухту. З метою надання своїй діяльності вигляду легальної, використовували документи з реквізитами двох компаній. Металобрухт збувався на адресу місцевих металообробних підприємств.

Отримані від незаконної діяльності кошти, конвертувалися у долари США і використовувалися у тіньовому секторі економіки.

У результаті проведених обшуків оперативники виявили та вилучили майже 17 тисяч доларів США, документи і бланки про постачання брухту чорних металів, печатки, кліше, комп’ютерну техніку, півтори тисячі тонн металобрухту на 5,2 мільйона гривень, а також пістолет Safari mini, патрони до вогнепальної зброї, автомат МКМ-072.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 213 (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) КК. Слідчі дії тривають.


За матеріалами Головного управління ДФС у Запорізькій області

 

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42