Другие налоги

Як підвищити соціальні стандарти

06.07.2016 / 17:30

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив уряду включити всі вимоги профспілок стосовно заробітних плат до Генеральної угоди, яка має бути невдовзі підписана між Кабінетом міністрів України і профспілками


Про це повідомив журналістам у середу міністр соціальної політики Андрій Рева. З його слів, мова йде про підготовку низки законопроектів на основі цієї угоди, які «суттєво реформують питання заробітної плати в Україні і дозволять підвищити соціальні стандарти».

«Ці законопроекти мають дозволити отримати людям реальні гроші, щоб поліпшити своє матеріальне становище і мати змогу платити за новими тарифами», — підкреслив міністр соцполітики.

За розрахунками Мінсоцполітики, майже 9 млн.  з 15 млн.  домогосподарств можуть бути неспроможними заплатити за новими тарифами. 

«Це — вирок тій соціально-економічній політиці, яка проводилась у нашій країні протягом останніх 25 років. Всі попередні уряди боролися з тарифами, а ми вважаємо, що треба боротися з бідністю, за підвищення заробітної плати, пенсій, за те, щоб європейським тарифам відповідали європейські зарплати і пенсії», — підкреслив урядовець.

В уряду і профспілок є «спільне розуміння, що потрібно робити», — зауважив Андрій Рева.