Новости

Фахові та креативні увійшли до нового складу мобільних груп попередньо відібрано кандидатів

07.07.2016 / 18:00

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров повідомив про вжиті відомством заходи щодо створення 20 мобільних груп з попередження та виявлення фактів порушень законодавства з питань державної митної справи.

«Для формування мобільних груп керівництвом профільних Департаментів ДФС проведено прозору процедуру попереднього відбору кандидатів серед працівників, які виявили бажання бути залученими до роботи у мобільних групах. Це справжні фахівці з досвідом роботи, націлені на результат та здатні оперативно приймати виважені рішення», — поінформував Роман Насіров.

На  сьогодні матеріали особових справ кандидатів направлено для проведення антикорупційної перевірки до підрозділів внутрішньої безпеки, після чого буде прийматись остаточне рішення щодо придатності та допустимості кандидата для роботи в складі мобільних груп.

 «Очікується рішення Кабінету Міністрів України про призначення керівника Центру. Саме на нього покладено обов’язок щодо формування Центру та затвердження складу мобільних груп, визначення посадових обов’язків їх членів та забезпечення практичної реалізації заходів, спрямованих на виконання покладених Урядом на ці підрозділи завдань», — додав Роман Насіров.