Новости

Кількість сумлінних зростає

08.07.2016 / 11:10

Відбулося засідання обласної рейтингової комісії Всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники — 2015»

Звертаючись до учасників засідання, керівник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін зазначив, що надходження від платників податків Одещини цього року суттєво зросли.

Так, протягом першого півріччя 2016 року до Зведеного бюджету платники податків направили майже  6,3 млрд.грн., що на 2,5 млрд.грн. або 66 % більше, ніж у січні-червні минулого року.

«Таких результатів досягнуто, в першу чергу, за рахунок сумлінних платників податків, які в умовах сьогодення, створюють робочі місця та сплачують податки до бюджетів всіх рівнів, а також завдяки зменшенню частки «тіньового» бізнесу», — підкреслив Глеб Мілютін.

На розгляд Рейтингової комісії було представлено 64 учасника, 15 з яких представляли категорію малих підприємств, 28 — середніх, 21 — великих.

Враховуючи специфіку Одеського регіону, найбільша кількість претендентів на звання сумлінного платника податків працюють в сферах промисловості та транспорту — по 14 суб’єктів господарювання, 11 підприємств зайнято в сфері торгівлі та 7 в сфері послуг.


Прес-служба Головного управління ДФС в Одеській області