Новости

В обхід митних правил

12.07.2016 / 13:50

В Україну незаконно ввезено 20 тонн тканини вартістю 5 млн. грн.

Працівниками податкової міліції Львівської області в ході проведення операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України викрито схему незаконного ввезення на територію України товарів народного споживання.

Товари ввозилися подрібненими партіями через міжнародний пункт пропуску Шегині. «Кур’єри», які використовували мікроавтобуси марки «VW» і «Mersedes Sprinter», користуючись допустимими законодавством нормами ввезення товару без його розмитнення, декларували  вантаж, як призначений виключно для власних, сімейних потреб, не пов’язаних із веденням підприємницької діяльності.

Далі товари накопичували в спеціалізованих місцях, розташованих в прикордонних зонах, з метою їх подальшого транспортування та збуту в інші регіони України.

У м. Львові працівниками податкової міліції було оглянуто вантажний автомобіль «Renault», яким користувалися фігуранти провадження для перевезення товарно-матеріальних цінностей до м. Харкова.

За результатами огляду виявлено та вилучено 20 тонн тканини в рулонах (виготовлені із натуральних і синтетичних волокон), виробництва Республіки Туреччина, загальною орієнтовною вартістю 5 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.