Новости

Вилучення

26.08.2016 / 16:10

У Львівській області вилучено цигарок без марок акцизного податку на 2 млн. грн.

Працівниками податкової міліції Львівської області спільно з працівниками прикордонної служби в рамках проведення операцій «Акциз-2016» та «Рубіж-2016» в м. Мостиське Львівської області проведено огляд автомобіля «Mercedes Benz Sprinter», який рухався транзитом з республіки Білорусь через територію Львівської області на територію Республіки Польща. В автомобілі виявлено 77 тис. пачок цигарок виробництва Білорусі без марок акцизного податку України.

В результаті проведених заходів вилучено транспортний засіб (500 тис. грн.) та тютюнові вироби (2 млн. грн.) загальною орієнтовною вартістю 2 млн. 500 тис. гривень.

За фактом зареєстроване кримінальне провадження за ст. 204 КК України.

Тривають слідчі дії.

 

В столиці ліквідовано конвертцентр з обігом 240 млн. грн.

Працівниками податкової міліції Київської області, спільно з працівниками Генеральної прокуратури України в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.ст.28, 205, ст.27 та 191 КК України, ліквідовано столичний конвертаційний центр, який обслуговував підприємства м. Києва, Київської, Донецької та Луганської областей.

Встановлено, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності у сільськогосподарських підприємств та підприємств, які здійснюють діяльність на ринку продуктів харчування, на розрахункові рахунки фіктивних СГД.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав 240 млн. гривень. Окрім того, завдяки таким «операціям» неправомірно сформовано податковий кредит на 40 млн. гривень.

В ході проведення слідчо-оперативних заходів здійснено 8 обшуків в офісних приміщеннях і за місцями проживання фігурантів, де виявлено та вилучено 300 тис. гривень готівкою, 12 печаток, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та документацію, яка свідчить про їх протиправну діяльність.

Тривають слідчі дії.

 

На Одеській митниці затримано контрабандні цигарки вартістю 100 млн. гривень  

Департаментом боротьби з митними правопорушеннями ДФС України у рамках проведення заходів з протидії контрабандного переміщення на митну територію України підакцизних товарів у зоні діяльності Одеської митниці затримано 9 контейнерів з цигарками. Орієнтовна вартість вантажу складає більше 100 млн. гривень.

Контейнери прибули до морського порту «Іллічівськ» поромом з Грузії. Згідно з товаро-транспортними документами цигарки мали переміщуватись територією України в режимі «транзит» до Республіки Молдова.

Водночас, за результатами аналізу товаротранспортних документів встановлено ознаки їх фіктивності.

Крім того, за попередньою інформацією митних органів Республіки Молдова підприємство, на адресу якого ніби то переміщувався вантаж, відсутнє у державному реєстрі цієї країни.

Боротьба з контрабандою триває.