Другие налоги

Завтра уряд проведе засідання для затвердження проекту Бюджету перед його внесенням до парламенту

14.09.2016 / 13:50

У другій половині дня у четвер уряд проведе засідання для затвердження проекту Державного бюджету на 2017 рік перед внесенням його до Верховної Ради України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу.

«Завтра будемо з вами затверджувати Урядом і вносити в Парламент проект Бюджету на 2017 рік», — заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр поінформував, що учора на засіданні Ради національної безпеки і оборони України було обговорено питання розподілу коштів, які закладаються в державний бюджет на наступний рік на безпеку та оборону. Відтак Міністерство фінансів зможе завершити роботу над підготовкою бюджету до внесення у парламент, адже усі інші питання щодо бюджету були узгоджені в уряді заздалегідь до вчорашнього засідання.

 

«Фактично, ми зможемо завтра виходити на засідання уряду — я думаю, що це буде у другій половині дня — для того, щоб вчасно внести бюджет в український Парламент, затверджувати його і працювати з депутатами над тим, щоб забезпечити його прийняття», — зауважив він.