Новости

ДФС планує об’єднати звітність

21.09.2016 / 14:20

У відомстві закликають платників податків поділитися власним баченням щодо розробки єдиної звітності з єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб.

З метою розвитку партнерських відносин з бізнесом і громадянами, вивчення питання сприйняття  платниками  проектів  об’єднання  звітності з податку на доходи фізичних осіб та з єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на сайті ДФС та його територіальних органів  запроваджено громадське обговорення цього питання шляхом анкетування, проведення опитування платників податків та отримання інформації у режимі інтерактивного спілкування.

На сьогодні в опитуванні взяли участь понад 7 тисяч платників (що становить менше 1% від кількості зареєстрованих), з них 98,8% респондентів підтримують об’єднання форм  звітності.

Враховуючи, що зазначене питання є особливо актуальним, зокрема для податкових агентів, у відомстві запрошують всіх платників податків проявити активність та взяти участь в обговоренні, висловивши таким чином власне бачення щодо розробки єдиної звітності з єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб.

Водночас, як зазначають у ДФС, для об’єднання та подання єдиної звітності з єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб, їх сплати загальною сумою необхідно внести відповідні зміни до Податкового кодексу України, Закону України від 08 липня 2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та інших  законодавчих та нормативно-правових  актів.

Узяти участь в обговоренні можна за посиланням.