Новости

У 2016 році митниці ДФС спрямували на ремонт доріг більше 850 млн гривень

22.09.2016 / 12:30

Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Він розповів про результати реалізації експерименту на митниці, спрямованого на модернізацію інфраструктурних об’єктів. «Митниці Волинської, Одеської, Чернівецької, Львівської областей та міста Києва, які беруть участь у «дорожньому експерименті», за вісім місяців 2016 року спрямували на реконструкцію та ремонт доріг 854 млн грн», — повідомив очільник відомства.

«Результати експерименту засвідчують, що подібна ініціатива є ефективною та має хороші перспективи», — наголосив посадовець.

Роман Насіров нагадав, що з вересня в Україні реалізується безпрецедентний експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури зазначених регіонів, — 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєднався Київ.

«Найбільшу ефективність у цьому році продемонстрували Київська міська, Львівська та Чернівецька митниці — за січень-серпень на ремонт доріг було спрямовано відповідно 313 млн грн, 283 млн грн та 158 млн грн», — зазначив Голова ДФС.

Загалом, з початку експерименту до спеціальних фондів на поточний ремонт автомобільних дорігспрямовано більше 1,4 млрд грн.