Другие налоги

Світовий банк пропонує усунути фіскальні ризики

23.09.2016 / 13:50

У Світовому банку заявляють про необхідність розширення в Україні бази оподаткування, а також реформування пенсійної системи.

«Для забезпечення макроекономічної стабільності необхідно буде усунути найважливіші джерела фіскального ризику: розширити базу оподаткування, реформувати пенсійну систему, зменшити квазі-фіскальні дефіцити та відновити стабільність фінансового сектора» зазначають у СБ.

Крім того, для поступового зменшення державного боргу в майбутньому Україні доведеться здійснити системну фіскальну консолідацію, підкріплену структурними реформами. У іншому випадку доведеться вдатися до скорочення видатків та активного залучення коштів на внутрішньому ринку.

«Попри те, що у 2015 році вдалося суттєво знизити дефіцит бюджету, ситуація у цій сфері залишається складною: за прогнозами, дефіцит бюджету з урахуванням НАК «Нафтогаз України» сягне у 2016 році майже 4%. Для поступового зменшення державного боргу з одночасним сприянням розвитку в майбутньому доведеться здійснити системну фіскальну консолідацію, підкріплену структурними реформами»— йдеться у записці банку.

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42