Новости

Підприємствам, які готові відмовитися від сумнівних податкових кредитів, гарантують підтримку і допомогу

23.09.2016 / 16:30

Про це заявила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук під час зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств: «Я хочу, щоб ви знали — всі схеми нам відомі і ми їх бачимо, — сказала посадовець — Ця ситуація знаходиться не тільки на контролі ДФС, а й правоохоронних органів. Але ми дійсно зацікавлені, щоб ви працювали, бо в державі сьогодні складна ситуація. Запевняю, у нас немає наміру впроваджувати якісь страшні заходи проти бізнесу. Навпаки. Ми готові підтримати вас і допомагати вам. Працює бізнес — живе країна», — підкреслила Оксана Томчук.

Крім масштабного використання в аграрному бізнесі сумнівних податкових кредитів, Оксана Томчук окреслила ще низку проблем в цій галузі. Серед основних, це ухилення від сплати податків і зборів з фонду оплати праці: «Держава крок зі свого боку зробила, — відзначила Оксана Томчук. — Ставка ЄСВ істотно у 2016 році знижена. Робіть і ви свій крок — легалізуйте зарплату, припиніть платити в «конвертах».

Також, Оксана Томчук говорила з аграріями про розрахунки за земельні паї: «Перегляньте орендну плату у поточному році добровільно, внесіть відповідні зміни у договори, заплатіть орендодавцям індексовану плату, не очікуючи судових справ, — звернулася до аграріїв Оксана Томчук. — Давайте навчимося говорити правду і працювати чесно. Повторюю, завдання  ДФС сьогодні — зробити для вас максимально сприятливі умови, а не створювати вам проблеми з правоохоронними органами. Ми готові вас вислухати і допомогти. Звертайтеся — зустрінусь з кожним», — заявила Томчук, підводячи підсумки зустрічі.