Другие налоги

Мінекономрозвитку та ОЕСР презентували другий Огляд інвестиційної політики України

27.09.2016 / 18:20

27 вересня Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) презентувала Огляд інвестиційної політики України станом на 2016 рік (OECD Investment Policy Reviews: Ukraine 2016).

Робота над Оглядом велася більше ніж 5 років (з серпня 2011 року), спільно з Мінекономрозвитку, яке відповідає за інвестиційну політику в Україні.

Огляд аналізує українське законодавство у сфері інвестицій, вплив нещодавніх реформ на покращення бізнес-клімату та можливості розвитку фінансового сектору. ОЕСР також надає рекомендації щодо подальших дій уряду у рамках покращення інвестиційної політики. За висновками Огляду, для того щоб індекс інвестиційної привабливості України зріс, необхідно реформувати судову систему, мінімізувати корупцію та утримувати стабільність економіки.

«Основою для економічного розвитку України є саме інвестиції. І такий неупереджений огляд інвестиційного клімату є найкращою рекламою для України. Огляд підтверджує успіхи, яких ми досягли в сфері полегшення умов ведення бізнесу та об’єктивно висвітлює виклики, які нам необхідно подолати», — пояснює Юлія Ковалів, перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі під час діалогу між Україною та ОЕСР.