Новости

Вилучення

28.09.2016 / 12:30

М’ясопереробне підприємство ухилилося від сплати 3,5 млн. грн. податків

Працівники податкової міліції ДФС у м. Києві спільно з працівниками прокуратури викрили незаконну діяльність посадовців одного з м’ясопереробних підприємств, які ухилилися від сплати податків у особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 УК (умисне ухилення від сплати податків) задокументовано факт ухилення вказаними особами від сплати податків на суму 3,5 млн. грн.

Встановлено, що махінатори організували виробництво м’ясної продукції з її подальшою реалізацією через торгові точки без відображення в обліку підприємства та сплати податків.

В результаті проведених шести обшуків було виявлено та вилучено майже 1,4 мільйона гривень в національній та іноземній валюті, печатки підконтрольних підприємств, комп’ютерну техніку, чорнові записи та документи, які підтверджують незаконну діяльність. На рахунках заблоковано більше 340 тис. грн.

Водночас  під час проведення слідчих дій встановлено факт незаконного та несанкціонованого розміщення необладнаних скотомогильників, площею 200 квадратних метрів. Прокуратурою області за вказаним фактом відкриті кримінальні провадження за ст.236 КК (порушення правил екологічної безпеки) і ч.1 ст.239 КК (забруднення або псування земель).

Слідчі дії тривають.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві

 

Сумське підприємство-правопорушник відшкодувало державі 1 млн грн збитків

Посадові особи сумського підприємства, яке займається ремонтом доріг, здійснили розкрадання державних коштів. Зокрема, впродовж 2014-2015 років придбали у суб’єктів господарювання, які мають ознаки фіктивності, бітум нафтовий дорожній за завищеною вартістю.

Працівниками податкової міліції Сумської області в ході розслідування кримінальних проваджень за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.364 КК України встановлено факт порушення чинного законодавства посадовими особами державного підприємства (основний вид діяльності - будівля доріг і автострад) - встановлено факт розкрадання державних коштів.

Вжитими заходами у ході досудового розслідування кримінального провадження погашено суму збитків у розмірі 1 млн. грн.

За матеріалами ДФС у Сумській області

 

Київське підприємство здійснило замах на відшкодування 38,7 млн. грн безпідставно сформованого ПДВ

Працівниками податкової міліції м. Києва до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.15 та ч.5 ст.191 КК України за фактом порушення чинного законодавства посадовими особами підприємства, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням i кормами для тварин/

Встановлено, що вказані особи у 2014 році безпідставно віднесли до складу податкового кредиту суми ПДВ по операціях із придбання товарно-матеріальних цінностей у фермерського господарства, які не підтверджені документально. Такі дії дали їм змогу скоїти замах на відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 38,7 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві