Другие налоги

Місце для інвестицій

03.10.2016 / 16:00

Україна для реалізації проекту «Шовковий шлях» (сполученням Євросоюз-Україна-Грузія-Китай) потребує додаткових портів та потужностей для розвантаження. Про це поінформував президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков на IX міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», що проходив на Херсонщині. Він закликав китайських та інших інвесторів розглянути це питання

Як повідомлялось, Херсонщина хоче стати сполучною ланкою «Шовкового шляху» та водного коридору між Гданськом і Херсоном.

«Ми хочемо запропонувати спорудження нового глибоководного порту в Херсонській області, який дозволив би об’єднати «Шовковий шлях» і вивести його на Гданськ. На сьогодні у нас є така потреба і є така інфраструктурна можливість, це не так вже й дорого коштуватиме», — заявив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Спорудити новий глибоководний порт Херсонщина пропонує у Дніпровському лимані поблизу села Станіслав Білозерського району. У вересні 2016 року проект його будівництва було презентовано у Китаї.

 

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42