Другие налоги

Якісний сервіс для інвесторів

12.10.2016 / 16:10

Влада будь-якого рівня покликана створити якісний інвестиційний клімат і державний сервіс під час інвестування, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Міжнародному форумі з питань інтеграції та кооперації InCo Forum у м. Запоріжжя


«Інвестиційний клімат має бути таким, який дає можливість зручно, доступно якісно і гарантовано інвестувати. І ми з вами як держава маємо бути зацікавлені у тому, що той, хто інвестує хоча б один долар в економіку нашої країни, був успішним. Ми з вами покликані на те, щоби створити якісний інвестиційний клімат і гарантувати якісний державний сервіс під час інвестування», — сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що влада будь-якого рівня має надавати сервіс та усувати будь-які перешкоди на шляху інвестування в Україну. «Нам потрібна чітка увага до проблем тих, хто інвестує в Україну», — зазначив глава уряду.

У цьому контексті Прем’єр-міністр підкреслив важливість дій місцевої влади у напрямку забезпечення умов, щоб ті, хто інвестують, не мали проблем, та приводили партнерів, які будуть виробляти продукцію і створювати додану вартість в Україні.

«Ті повноваження, які ми передали в рамках децентралізації, ви маєте використовувати для того, щоб носити бізнес на руках», — зазначив він.

Володимир Гройсман також повідомив, що на наступному засіданні уряду буде створений Офіс супроводження інвестицій. У співпраці з місцевими органами влади, урядом та парламентом Офіс працюватиме над тим, «щоб той, хто хоче увійти і працювати в Україні, зробив це швидко і успішно, щоб ті інвестиції, які у нас є, були недоторкані».