Новости

На Миколаївщині викрито

12.10.2016 / 17:45

На Миколаївщині викрито схему розкрадання бюджетних коштів

Оперативними працівниками ГУ ДФС у Миколаївській області у ході проведення оперативних заходів виявлено факт шахрайських дій з боку посадових осіб одного з державних підприємств Миколаївської області, які заволоділи бюджетними грошовими коштами, виділеними на проведення ремонту дорожнього покриття вулиць та будівництво майданчика для автотранспорту.

У результаті проведених оперативно-слідчих дій встановлено, що будівельні роботи взагалі не проводилися, асфальтне покриття вулиць  відсутнє.

Таким чином,  злочинні дії  зловмисників призвели до нанесення державі збитків у сумі понад 68 тис. гривень.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч. 3 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), що передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3‑х років.


ГУ ДФС у Миколаївській області


На Миколаївщині «прикрито» підпільне виробництво алкоголю на суму 60 тис. гривень

Оперативними працівниками ГУ ДФС у Миколаївській області виявлено підпільне виробництво алкогольної продукції, яка має наявні ознаки фальсифікату та становить загрозу для життя і здоров’я людей.

Під час проведення обшуку у гаражі, що належить жителю одного з районів Миколаївської області, вилучено 470 літрів алкогольної продукції на суму 60 тис. гривень.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Миколаївській області порушено кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, а також вилучення вироблених товарів з конфіскацією відповідного обладнання.


Головне управління ДФС у Миколаївській області