РРО. Наличные

Заповнений вручну пасажирський квиток як розрахунковий документ

Чи можна зарахувати квитки на проїзд пасажирів на приміських маршрутах (типи ПА-I, ПА-II та ПА-III), які заповнено вручну водієм, до розрахункових документів?


Статтею 2 Закону про РРО визначено, що розрахунковий документ — це документ установленої форми та змісту (касовий, товарний чек, розрахункова квитанція тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку РРО або заповнений вручну.

Типові форми квитків на проїзд пасажирів на приміських маршрутах (типи ПА-I, ПА-II та ПА-III) затверджено наказом Мінтрансу України від 25.05.2006 р. № 503.

Таким чином, заповнення вручну реквізитів, зазначених у типових формах квитків на проїзд пасажирів на приміських маршрутах, не суперечить вимогам до розрахункових документів відповідно до ст. 2 Закону про РРО.

«Горячие линии»

Дата: 29 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42