ЕСВ

Реквізити звітності

Чи потрібно у звітності з єдиного внеску зазначати клас професійного ризику виробництва?


При формуванні щомісячної звітності з єдиного внеску платникам потрібно керуватися чинним Порядком № 435, яким передбачено заповнення всіх необхідних реквізитів.

До 01.01.2016 р. існувало 67 класів професійного ризику виробництва, до яких було віднесено платників єдиного внеску, з урахуванням видів їх економічної діяльності. Кожному з таких класів було встановлено свій розмір єдиного внеску до визначеної ст. 7 Закону про ЄСВ бази нарахування.

Законом № 909 внесено зміни до Закону про ЄСВ, якими встановлено розмір єдиного внеску на рівні 22% незалежно від виду економічної діяльності платника єдиного внеску. У зв’язку з цим втратив свою актуальність реквізит 5 «Клас професійного ризику виробництва» табл. 1 додатка 4 до Порядку № 435, отже, зазначене поле є не обов’язковим до заповнення. При цьому в разі якщо платник заповнив цей реквізит, це не вважатиметься помилкою.

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42