РРО. Наличные

Застосування РРО при наданні послуг з перемолу зерна

Чи повинно сільськогосподарське ТОВ застосовувати РРО при наданні населенню послуг з перемолу зерна?


Пунктами 1 та 2 ст. 3 Закону про РРО встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку РК; видавати особі, яка отримує послугу, при отриманні послуг в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.

Таким чином, враховуючи норми Закону про РРО, при наданні послуг з перемолу зерна населенню сільськогосподарське ТОВ зобов’язане застосовувати РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Водночас РРО не застосовується у разі здійснення розрахунків винятково через банківські установи, а саме шляхом перерахування коштів за надані послуги на розрахунковий рахунок сільськогосподарського ТОВ.

«Горячие линии»

Дата: 29 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42