Налог на прибыль

Податок на нерухоме майно

Чи потрібно коригувати бухгалтерський фінансовий результат до оподаткування на суму податку на нерухоме майно. У якому рядку декларації слід відобразити суму цього податку?


Об’єкт оподаткування податком на прибуток визначається виходячи з фінансового результату до оподаткування, визначеного за правилами бухгалтерського обліку, з подальшим його коригуванням.

Коригування бухгалтерського фінансового результату до оподаткування на суму податку на майно (у частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) розділом III Податкового кодексу не передбачено.

При цьому слід пам’ятати, що якщо платник податку на прибуток у звітному періоді не отримав прибутку або сума податку на прибуток менша за суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, залишок суми такого податку, не врахований у зменшення податку на прибуток поточного періоду, не переноситься на зменшення податку на прибуток наступних податкових (звітних) періодів (п. 137.6 ст. 137 Податкового кодексу).

Сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відображається у рядку 16.2 додатка ЗП до Декларації № 897.

«Горячие линии»

Дата: 29 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42