НДФЛ

Відсутня діяльність на підприємстві

До штату підприємства зараховано одну особу (директора), але у зв’язку з тим, що на підприємстві відсутня діяльність, заробітна плата цій особі не нараховується. Чи потрібно подавати податковий розрахунок (форма № 1ДФ)?


Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку подається лише у разі нарахування сум доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного кварталу.

Отже, якщо нарахування доходів не проводилось у відповідному звітному періоді, податковий розрахунок (форма № 1ДФ) за такий період до контролюючого органу не подається.

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42