Налог на прибыль

Додатки до декларації

Чи потрібно подавати додаток РІ до декларації з податку на прибуток платнику з доходом до 20 млн. грн., якщо коригування фінансового результату не здійснюються?


Відповідно до вимог п. 46.1 ст. 46 Податкового кодексу додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною та подаються разом з нею у встановлені терміни. Однак подавати додатки, які не мають показників, необхідності немає. Про це свідчить наявність у формі декларації з податку на прибуток, затвердженій наказом № 897, таблиці «Наявність додатків», де зазначається інформація про подані додатки. У відповідних клітинках таблиці проставляється позначка «+», крім клітинки під літерами «ПН», у якій проставляється кількість поданих додатків ПН до декларації.

 

Чи необхідно заповнювати додаток АМ до декларації з податку на прибуток підприємств, якщо фінансовий результат до оподаткування не коригується?


Слід нагадати, що додаток АМ заповнюється для відображення суми нарахованої амортизації відповідно до положень п. 138.3 ст. 138 Податкового кодексу як різниці у додатку РІ.

Підсумковий результат з графи 5 рядка 1.2.1 додатка АМ переноситься до рядка 1.2.1 додатка РІ до декларації та відображає загальну суму амортизації, розраховану за звітний (податковий) період відповідно до п. 138.3 ст. 138 Податкового кодексу. Тому у разі прийняття рішення про незастосування коригування фінансового результату до оподаткування додаток АМ заповнювати не потрібно.

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42