Налог на прибыль

Подання декларації у разі відсутності діяльності

Чи потрібно подавати до контролюючих органів декларацію з податку на прибуток та фінансову звітність, якщо підприємство не здійснювало діяльність?


Пунктом 49.2 ст. 49 Податкового кодексу встановлено, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Крім того, зазначеним пунктом передбачено, що платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність.

У відповідних клітинках відомостей про одночасне подання разом з декларацією з податку на прибуток підприємств форм фінансової звітності передбачено проставляння позначки «+».

Отже, у разі наявності будь-яких показників, які підлягають декларуванню (в тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню у складі фінансової звітності, що подається разом з декларацією), платники податку на прибуток зобов’язані подавати декларацію з податку на прибуток.

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42