Социальное страхование

Журналісти: право на пенсію держслужбовця

Жінка в червні 2016 р. досягає пенсійного віку. Стаж держслужби становить 22 роки 4 місяці, з яких 14 років 5 місяців працювала журналістом комунального засобу масової інформації. Чи має жінка право на призначення пенсії держслужбовця?


Пунктом 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону про держслужбу збережено право на призначення пенсій держслужбовця лише особам, які мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених ст. 25 Закону № 3723.

Посади журналістів державних і комунальних закладів засобів масової інформації не віднесено до категорій посад, визначених вищезазначеною статтею. Отже, право на призначення пенсії відповідно Закону про держслужбу відсутнє.

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42