Новини

Ігор Білоус урочисто привітав співробітників Державної фіскальної служби з Днем прапора та Днем Незалежності України

22.08.2014 / 16:55
Ігор Білоус урочисто привітав співробітників Державної фіскальної служби з Днем прапора та Днем Незалежності України

«Україна святкує свою 23-річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків — бути господарями на своїй найбагатшій, найкрасивішій та найродючішій землі. Фіскальна служба перебуває на зламі історичних змін і в процесі свого формування. Сьогодні, як ніколи, нам треба довести свою корисність для суспільства, здатність реагувати на зовнішню загрозу, вміння перейти на якісно новий рівень роботи. Ми повинні перетворити Фіскальну службу на установу європейського зразка», — зауважив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус, вітаючи співробітників ДФС із Днем Державного прапора та 23 — річницею Незалежності України.

Голова ДФС подякував своїм колегам за вірність присязі держслужбовця, відданість праці та професіоналізм. Він зазначив, що праця податківця та митника є дуже важливою для держави, оскільки від відповідального виконання ними своїх обов`язків сьогодні залежить не лише добробут, а й безпека та обороноздатність країни.

«Я вдячний кожному із вас за те завзяття і ту відповідальність, з якими ви підійшли до виконання нашої складної, але важливої місії», — наголосив Голова ДФС.

Підкреслюючи роль відомства у захисті економічних інтересів держави, Ігор Білоус звернув увагу співробітників на низку важливих завдань у їх роботі. Зокрема, необхідності боротьби з неофіційною економічною діяльністю, розвитку аналітичної функції ДФС із залученням усіх можливих резервів, а також підвищенні результативності боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

«Держава зараз в таких тяжких умовах, в яких вона ніколи не була. І саме на наших з вами плечах лежить відповідальність про стабільне і ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів. Від нас залежить, чи буде наша країна і надалі виконувати усі соціальні зобов’язання перед громадянами», — заявив він.

Також під час урочистості особовий склад Державної фіскальної служби вшанував хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців АТО. Зокрема, головного державного інспектора юридичного відділу ДПІ у Комунарському районі Запорізької області Гончаренка Михайла Андрійовича , який загинув 23 липня цього року у бою під Артемівськом.

Наприкінці заходу, керівник ДФС висловив впевненість у тому, що очолюване ним відомство зможе досягнути серйозних результатів у своїй роботі та виконати усі поставлені завдання.

«Колеги, сьогодні суспільство і бізнес хочуть змін. Це означає, що вимоги до нашої роботи підвищуються. Ми маємо працювати ще більше та інтенсивніше в реалізації поставлених перед нами завдань. Впевнений, що ми зможемо досягнути серйозних результатів. Цього чекає від нас усе суспільство і держава!» – наголосив Ігор Білоус.