Новини

«Вісник Міністерства доходів і зборів України» є інформаційним партнером Київського міжнародного економічного форуму — 2014

09.09.2014 / 12:34
«Вісник Міністерства доходів і зборів України» є інформаційним партнером Київського міжнародного економічного форуму — 2014

ПРЕС-РЕЛІЗ

2 вересня 2014 р.
м. Київ

 

Київський міжнародний економічний форум отримав широку підтримку в бізнес-колах

Авторитетні бізнес-організації та провідні світові компанії в галузі інноваційних технологій підтримують Київський міжнародний економічний форум, акцентуючи увагу на необхідності невідкладних ефективних реформ в Україні

 

Як вже повідомлялося, 2 жовтня 2014 року відбудеться перший Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), ключовим завданням якого є формування бачення структурних економічних реформ в Україні, а також об’єднання однодумців для їх реалізації. На заході будуть розглядатися можливості консолідації зусиль бізнесу, влади та експертного співтовариства навколо інструментів економічної політики, пріоритетних галузей і «точок зростання» нової економіки.

Ініціативу вже підтримали авторитетні бізнес-організації та компанії - світові лідери. Так, партнерами КМЕФ виступлять:

Свою участь у форумі вже підтвердили понад 30 авторитетних спікерів - успішних реформаторів з інших країн, бізнес-лідерів, провідних економічних експертів. Серед них: Гжегож В. Колодко, Ерік Райнерт, Бернард Кейсі, Дафна Коллер, Герхард Пфайфер, Юхан Партс, Дмитро Шимків, Сергій Квіт та ін.

«Активна підтримка форуму міжнародними та українськими бізнес-колами підкреслює актуальність проведення структурних економічних реформ в Україні та важливість ролі бізнесу в їх плануванні та впровадженні. Задача організаторів форуму - донести розроблені на КМЕФ стратегії до керівництва України, політичних лідерів та експертного співтовариства, а також об’єднати економічних патріотів України незалежно від їхніх політичних поглядів», - коментує член організаційного комітету Київського міжнародного економічного форуму, Президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» Віктор Галасюк.

Реєстрація на КМЕФ вже відкрита. Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці форуму www.forumkyiv.org і на Facebook: www.facebook.com/kyiveconomicforum.

 

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) - постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу і влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей в реальні дії.

www.forumkyiv.org

«Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) - один з трьох найстаріших вищих навчальних закладів України, правонаступник Києво-Могилянської академії (1659-1817); нараховує 6 факультетів, 28 наукових центрів і лабораторій, авторитетну Києво-Могилянську бізнес-школу (KMBS), 9 відділів Наукової бібліотеки, понад 9000 випускників; більше 800 викладачів та співробітників щорічно навчають 3469 студентів.

www.ukma.edu

Київська школа економіки (KSE) - навчальний заклад світового рівня, діяльність якого сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

www.kse.org.ua

Дискусійний клуб «КОЛО» - спільнота представників середнього бізнесу, державних управлінців, вчених, експертів, діячів культури та журналістів, що реалізують ініціативи, спрямовані на соціально-економічний розвиток України.

www.kolo-ua.com

Асоціація «Інноваційний розвиток України» обєднує провідні міжнародні та національні компанії у сфері високих технологій, у тому числі і в галузі освіти та науки, інформаційних технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності. Місією асоціації є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.

www.uaid.com.ua 

Генеральним новинним партнером КМЕФ є інформаційна агенція Інтерфакс-Україна.

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42