Новини

Форум «Митна система України. Перезавантаження»

05.12.2014 / 14:20
Форум «Митна система України. Перезавантаження»

12 грудня 2014 року, за підтримки ДФС України

  Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал;

 організатор — ДП «Держзовнішінформ»

 

12 грудня 2014 року за підтримки Державної фіскальної служби України відбудеться форум «Митна система України. Перезавантаження», організатором якого виступає ДП «Держзовнішінформ» за участю українських компаній експортерів та імпортерів, логістичних та митно-брокерських компаній, представників органів державної влади.

Складна політична та економічна ситуація в країні, впровадження санкцій з боку країн Митного союзу обумовили ускладнення в роботі вітчизняних операторів ЗЕД і, як результат, негативно вплинули на обсяги зовнішньоторговельних операцій експортерів та імпортерів. Одним із шляхів пожвавлення зовнішньої торгівлі є підвищення ефективності роботи митної системи. ДП «Держзовнішінформ» ініціювало проведення форуму, який стане комунікаційним майданчиком для обговорення наступних питань:

  • Реформування роботи ДФС України;
  • Впровадження нових стандартів та технологій у роботі митниці;
  • Взаємодія операторів ЗЕД та ДФС України;
  • Проблеми визначення митної вартості;
  • Вільна торгівля з ЄС у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;
  • Постачання вантажів у АР Крим та зону АТО, волонтерські вантажі;
  • Експорт/імпорт з країнами Митного Союзу;
  • Індивідуальні роз’яснення проблемних питань при роботі з митницею експертів ДФС України;

На думку організаторів, все це сприятиме підвищенню ефективності взаємодії бізнесу і митних органів при митних процедурах.

В рамках форуму буде організована сесія індивідуальних роз’яснень. Мета сесії - надати можливість учасникам заходу отримати професійні роз’яснення в проблемних питаннях, що виникають при роботі з митницею, від експертів ДФС України.

Ключовими доповідачами на форумі стануть заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник  Валерій Пятницький, заступник Голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко, експерти ДФС України, Мінекономрозвитку та представники бізнесу.

Участь у заході дозволить бути в курсі змін і планів з реформування ДФС України, приєднатися до обговорення проблемних питань у її роботі та шляхів їх вирішення, отримати професійні відповіді на питання, що виникають під час роботи підприємства з митницею, від експертів ДФС України.

Генеральний партнер Форуму - Ferrexpo Poltava Mining. Генеральним телевізійним партнером заходу виступає телеканал БТБ, офіційним телевізійним партнером - телеканал «Перший Національний». Генеральним новиним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером - ділова газета «Капітал», офіційним друкованим партнером - ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером - журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України». Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.UA», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Ділова Столиця», журнал «Митний брокер» та інформаційне агентство «Українські Новини».


З питань участі у форумі звертайтеся до ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:

+380 (44) 390-50-72

контактна особа: Андрій Голято

+380 (67) 662-96-56

agoliato@dzi.gov.ua

або on - line на веб-сторінці http://cf.dzi.gov.ua/

 

 

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42