Новини

Обмін досвідом

11.02.2015 / 12:58
Обмін досвідом

Фахівці МВФ провели навчальний семінар з міжнародного оподаткування та аудиту великих підприємств.

До навчального процесу були залучені галузеві команди фахівців Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників та підпорядкованих cпеціалізованих державних податкових інспекцій. Захід відбувся в рамках виконання погодженого Плану надання технічної допомоги від МВФ на 2014 — 2015 роки, а також плану надання технічної допомоги від Міністерства фінансів США в ДФС України.

Під час відкриття семінару керівник Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників Ігор Процай зауважив, що обмін досвідом у галузі міжнародного оподаткування та аудиту великих підприємств є надзвичайно важливим для нашої країни.

Практичний семінар, який проводили радник МВФ з питань обслуговування великих платників Дік Тід та експерт з питань податкового аудиту Мінфіну США Енн Грін, відбувався у формі тренінгу на робочому місці. Після завершення навчального курсу, а саме 10 лютого 2015 р., учасники семінару урочисто отримали сертифікати від експертів МВФ та Мінфіну США.

Нагадаємо, що в жовтні 2014 р. за результатами роботи місії в Офісі великих платників представниками МВФ було запропоновано провести практичний семінар з питань аудиту для вибраних команд інспекторів Офісу. Наразі  робочі зустрічі з експертами МВФ та Мінфіну США тривають.


За матеріалами відділу комунікацій
Міжрегіонального головного управління ДФС —
Центрального офісу з обслуговування великих платників