Новини

Консолідована думку бухгалтерів України — сила, що здатна впливати на вітчизняне законодавство

03.04.2015 / 12:59
Консолідована думку бухгалтерів України — сила, що здатна впливати на вітчизняне законодавство

Про це свідчить Бухгалтерський бізнес-форум, який став всеукраїнським майданчиком для активного і плідного спілкування між представниками бізнесу та влади.


Форум відбувся 31 березня 2015 року в Києві, і в ньому взяли участь близько 150 бухгалтерів, представників Мінфіну, Державної фіскальної служби, юристів і керівників комерційних компаній.

Ініціатором та організатором даного заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Бухгалтерський клуб», партнерами - видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб», журнал «Баланс», а також компанії «Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження програм «1С» в Україні). Освітнім партнером Форуму виступила програма «MEDoc IS», а юридичним партнером - компанія «Jurimex». Інформаційну підтримку Форуму надали видання «Незалежний аудитор», «Companion», «Вісник. Право знать все о налогах и сборах» та Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів.

Перша частина Форуму була присвячена аналізу податкової реформи-2015, практиці її застосування, пошуку шляхів зближення позицій бізнесу і вимог контролюючих органів. Про це йшлося під час виступів директора Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС Нелі Привалової, начальника управління методології податку на прибуток ДФС Олексія Задорожного та інших представників фіскальної служби. Бухгалтери також ознайомилися зі шляхами обміну первинними документами в програмі «MEDoc IS» та рішеннями найгарячіших питань у роботі з «MEDoc IS», про які розповів Ходзіцький Руслан, менеджер по роботі з VIP-клієнтами «ME Doc IS».

У другому блоці увага була приділена обліковій політиці підприємства. Загальні вимоги до формування облікової політики були викладені в доповіді представника Мінфіну Олега Канцурова (начальника управління методології бухобліку).

Під час своїх виступів спікери прийшли до дуже важливого висновку: як без бухобліку не обійдеться жодне підприємство, так і сам бухгалтер не обійдеться без участі в професійному співтоваристві. Про це, зокрема, сказав кандидат економічних наук Аполлон Позов - лідер громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб».

Організатори Форуму подякували всім учасникам та спікерів за плідну роботу і сподіваються зустрітися з усіма вже цього літа в рамках щорічного Всеукраїнського бухгалтерського конгресу.