Новини

У І кварталі 2015 року контакт-центром ДФС України надано понад 396 тис. відповідей на запитання платників

22.04.2015 / 16:13
У І кварталі 2015 року контакт-центром ДФС України надано понад 396 тис. відповідей  на запитання платників

Більшість відповідей — 381,8 тис., надано телефоном, 12,4 тис. — електрон-ною поштою та факсом, 2,2 тис. — з використанням автовідповідача.

Найчастіше суб’єкти господарювання та громадяни зверталися з питань оподаткування податком на додану вартість, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та оподаткування прибутку підприємств.

З метою уникнення множинного трактування законодавства та надання заявнику максимально конкретної та повної відповіді використовується База знань.

Це автоматизована база, яка містить найтиповіші запитання, що виникають у платників податків та громадян, та відповіді на них. Станом на 1 квітня 2015 р. База знань налічує 12,5 тис. запитань-відповідей, що постійно оновлюються. Протягом звітного періоду з використанням цього ресурсу платникам податків було надано 222 письмові консультації.

Скористатися Базою знань можна на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.minrd.gov.ua).