Новини

Семінар «ПДВ в умовах електронного адміністрування. ЄСВ. Нові правила гри»

08.05.2015 / 10:10
Семінар «ПДВ в умовах електронного адміністрування. ЄСВ. Нові правила гри»

19 травня 2015 року, з 14.00 по 17.00

м. Тернопіль

Організатор: МГО Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів

Генеральний партнер - представник від розробника бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc IS

Спікери:

Леся Каспрук, партнер Адвокатського об’єднання IMG Partners,  Заступник Голови Комітету з питань судової практики Асоціації податкових радників.

Ольга Мирка, сертифікований спеціаліст з M.E.Doc IS, провідний спеціаліст ТОВ "Техноцентр Маяк" - дистриб’ютора ПЗ M.E.Doc IS в Тернопільській  області.


ПРОГРАМА:

БЛОК 1. ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ і ПОДАТКОВИЙ КОМПРОМІС в 2015 році

  • Віртуальний електронний кабінет платника податків. Алгоритм оформлення і реєстрації податкової накладної з використанням формули, передбаченої статтею 200-1 розділу V Податкового Кодексу. Проблеми застосування Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПВО). Послуги з участю нерезидентів (маркетинг, реклама, інжиніринг, SAPхостинг). ПДВ в рамках договорів транспортного експедирування, зберігання, фінансового лізингу, переробки давальницької сировини.
  • Неправильно оформлені або несвоєчасно зареєстровані накладні.Штрафи за несвоєчасну реєстрацію. Розрахунки коригування - нюанси оформлення і реєстрації в ЄРПН.Податковий кредит без податкової накладної.
  • Звітність в умовах тестового режиму. Як не допускати помилок при складанні Декларації? Суперечності між Наказом Мінфіну № 966 і Листами Державної фіскальної служби. Використання від’ємного значення ПДВ. Заповнення додатку 2 до Декларації.
  • Сплата ПДВ. Повернення надлишку коштів з електронного ПДВ-рахунку на поточний.
  • Відшкодування ПДВ в 2015 році - нові критерії, нові можливості, нові обмеження. Як це працює на практиці? Автоматичне відшкодування. Перевірки вхідного ПДВ з 1 липня 2015 - однозначно «ні» чи все-таки трішечки «так»?
  • Електронні ПДВ-рахунки сільськогосподарських товаровиробників. Чи можливо поповнити із спецрахунку? Проблеми повернення Держказначейством сум ПДВ на спецрахунки виробників.

БЛОК 2. ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

Ви прийняли на роботу фахівця. Як оформити документи і кого потрібно повідомити,щоб не отримати 36 тис. грн. штрафу. Право органів ДФС проводити перевіркидотримання роботодавцем законодавства щодо оформлення трудових відносинз найманими особами. Фінансова, адміністративна, кримінальна відповідальність за не укладення трудового договору та невиплату заробітної плати.

  • Виплата ЄСВ, якщо Ваші співробітники працюють: за сумісництвом, неповний робочий день, у відпустці без збереження заробітної плати. Нарахування і сплата єдиного внеску при окремих видах виплат та компенсацій. Як платить ЄСВ фізична особа-підприємець?
  • Умови переходу на пільговий коефіцієнт ЄСВ. Хто має право на зниження ставки за Законом від 2 березня 2015 року? Алгоритм розрахунку понижуючого коефіцієнту.
  • Звіт щодо сум нарахованого ЄСВ. Відображення пільгового коефіцієнта у звітності.

БЛОК 3ПРАКТИКУМ: автоматизація обліку ПДВ у ПЗ M.E.Doc IS.


Вартість участі у семінарі: для членів РНБА - 50 грн., для осіб, які не є членами РНБА - 100 грн.

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Громницького 1, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, актова зала

Реєстрація:  +38 044 568 57 95, +38 044 482 28 58, +38 066 904 01 34 - Анна Дерев’янко

Онлайн-реєстрація: http://rnba.com.ua/Ua/2015/05/4374/