Новини

9-й Всеукраїнський бухгалтерський конгресс – головна бухгалтерська подія року!

25.05.2015 / 16:28
9-й Всеукраїнський бухгалтерський конгресс – головна бухгалтерська подія року!

З 21 по 25 червня в Одесі відбудеться 9-й щорічній Всеукраїнський бухгалтерський конгрес, який по праву є головною подією року для бухгалтерської спільноти України.

Цього року 9-й Конгрес збере в одному місці кваліфікованих практикуючих бухгалтерів з усієї України, представників Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, експертів видань «Баланс» та «Баланс-Агро», а також профільних аудиторів та юристів.

Програма Конгресу передбачає проведення пленарного засідання, профільних секцій, круглих столів та розвиваючих майстер-класів, на яких будуть порушуватися питання нововведень і змін в законодавстві з оподаткування та бухгалтерського обліку, розглянуті неврегульовані питання законодавства та питання учасників.

Участь у 9-му Конгресі дає можливість:

1. Дізнатись інформацію про всі існуючі і перспективні зміни в законодавстві щодо бухгалтерського обліку, оподаткування та права безпосередньо від розробників нормативних актів із міністерств і відомств.

2. Особисто поспілкуватися і обговорити всі гострі питання з провідними українськими експертами з фінансового та бухгалтерського обліку, оподаткування, юридичної практики.

3. Обмінятися досвідом у вирішенні нагальних проблем з бухгалтерами-практиками з різних регіонів України.

4. Отримати величезний багаж необхідної інформації, яка вбереже від можливих помилок і посилить позиції в питаннях професійного зростання та компетенції.

5. Внести свої конструктивні пропозиції для зміни існуючих і формування нових державних нормативних актів.

Ознайомитися з програмою, і дізнатися більше про 9-й Конгрес можна на сайті:  www.balance-club.wix.com/9-congress

Ініціатором 9-го Конгресу виступає Всеукраїнська громадська організація «Бухгалтерський клуб» за підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Головні партнери - Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб», видання «Балан» та «Баланс-Агро». Професійний партнер - видання «Заробітна плата». Професійний інформаційний партнер -  Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Інформаційна підтримка - Європейська бізнес асоціація (EBA), Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів, журнал  «Незалежний аудитор», «Вісник. Право знати все про податки і збори», компанія «Фінансовий персонал».

Ми відкриті до спілкування!

Якщо у вас є запитання, пишіть нам на  е-mail: kongress@balance.ua

Звертайтеся за тел.:  +38 (067) 544-07-32, +38 (056) 370-44-25