Новини

Конференція «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля»

11.06.2015 / 16:20
Конференція «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля»

Конференція «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля»

відбудеться 25 червня 2015 року о 10:00,

за підтримки Державної фіскальної служби України

м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, конференц-зал;

 організатор — ДП «Держзовнішінформ»


25 червня 2015 року відбудеться конференція «ПДВ 2015: Зовнішня та внутрішня торгівля», організатором якого виступає ДП «Держзовнішінформ» за участю представників Державної фіскальної служби України, аудиторських та консалтингових компаній.

З 1 січня 2015 року в Україні в тестовому режимі діє система електронного адміністрування ПДВ. Новий порядок має унеможливити формування фіктивного ПДВ-кредиту і, відповідно, забезпечити підвищення надходжень до бюджету. Також, за словами представників ДФС України, головними перевагами упровадження ПДВ-рахунків мають стати розв’язання наявних проблем із відшкодуванням ПДВ та спрощення процедури його отримання з бюджету. Нажаль, під час експлуатації системи компанії зіткнулись з проблемами, які впливають на діяльність компаній.

З 1 липня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ запрацює на постійній основі. Також додадуться нові правила щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, застосування штрафів та інше.

Розуміючи важливе значення роз’яснювальної роботі щодо змін в системі електронного адміністрування ПДВ та нових правил оподаткування для  вітчизняного бізнесу, ДП «Держзовнішінформ» збирається провести захід на дану тему. Ключовими завданнями конференції «ПДВ 2015:Зовнішня та внутрішня торгівля» є:

-  надати платникам податків практичні роз’яснення щодо змін в податковій системі України та сприяти в підготовці звітної документації без помилок;

-  висвітлення теми стосовно податку на прибуток та взаємодії бізнесу і держави в спірних питаннях.

Участь у конференції дозволить вашому підприємству:

-  отримати фахову консультацію з питань адміністрування ПДВ та податку на прибуток від  спеціалістів ДФС України та аудиторів;

-  своєчасно і професійно підготувати звітності.

Доповідачами заходу будуть профільні експерти ДФС України, аудиторських та консалтингових компаній.

 

Юридичний партнер конференції —  юридична фірма «Астерс». Банк-партнер — Публічне акціонерне товариство «Універсал Банк». Генеральним телевізійним партнером заходу виступає телеканал «Перший Діловий», офіційним телевізійним партнером — телеканал «Bussines-tv». Генеральним новинним партнером є інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», Генеральним медіа-партнером — ділова  газета БІЗНЕС«Бухгалтерія», офіційним друкованим партнером — ділова газета «Україна Бізнес Ревю», офіційним інформаційним партнером — журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори». Інформаційними партнерами виступають: діловий інформаційно-новинний портал «Дело.UA», інформаційний портал «DSNEWS.UA», інтернет-видання ДеПо («Depo.ua»), діловий тижневик «Ділова Столиця» та інформаційне агентство «Українські Новини».


З питань участі у конференції звертайтеся до ДП «Держзовнішінформ» за телефонами:

+380 (44) 390-50-72

контактна особа: Олег Шушпанніков

+380 (67) 509-37-42 

olegnikol@dzi.gov.ua

або on — line на веб-сторінці: http://vat.dzi.gov.ua/