Новини

Особливості реєстрації податкових накладних в ЄРПН

30.07.2015 / 16:38
Особливості реєстрації податкових накладних в ЄРПН

З 1 липня 2015 року реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) здійснюється виключно на суму податку, обраховану по формулі, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 Кодексу (далі - реєстраційна сума) Читати далі

   * Як зареєструвати в ЄРПН податкову накладну, якщо за даними Системи електронного адміністрування ПДВ сума податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні (далі - реєстраційна сума), має від’ємне значення? 

   * Як збільшити реєстраційну суму? 

   * Чому формула розрахунку реєстраційної суми не враховує від’ємного значення ПДВ, задекларованого у податковій декларації з ПДВ за січень 2015 року, яке було зараховане у зменшення податкових зобов’язань з ПДВ по податковій декларації з ПДВ за лютий 2015 року? 

   * За рахунок яких показників збільшується реєстраційна сума, крім показників, зазначених у податкових накладних та розрахунках коригування до них, митних деклараціях та аркушах коригування до них, податкових деклараціях з ПДВ та уточнюючих розрахунках до них, та суми поповнення електронного рахунку платника? 

   * Які суми враховуються при розрахунку „овердрафту"? Коли реєстраційну суму збільшать на суму такого „овердрафту"  

   * Як часто буде змінюватись сума „овердрафту"? 

   * За які періоди розраховується перший "овердрафт"? 

   * Коли реєстраційну суму збільшать на суму переплат? 

   * Чому у реєстраційній сумі не враховується сума ПДВ по розрахунках коригування, складених після 01.02.2015? 

   * Коли змінюються показники, що відображені у витягу з системи електронного адміністрування ПДВ? 

   * Чому сума податку, сплаченого за операціями з ввезення на митну територію України товарів, та вказана у митній декларації не враховується у системі електронного адміністрування ПДВ? 

   * Як внести зміни у митну декларацію в частині відображення коду ЄДРПОУ особи, яка претендуватиме на податковий кредит з ПДВ? 

   * Чи є наявність у платника податку, що перебуває на обліку у зоні проведення антитерористичної операції, сертифікату Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили (далі - Сертифікат) підставою для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) у разі, якщо реєстраційна сума є меншою від суми ПДВ по податкових накладних?