Новини

Семінар «Податкові перевірки в 2015 році. Трудові правовідносини: оформлення і оподаткування»

11.08.2015 / 09:55
Семінар «Податкові перевірки в 2015 році. Трудові правовідносини: оформлення і оподаткування»

27 серпня 2015 р.,  з 14.00 до 17.00

м. Одеса

Організатор: МГО «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів»

Генеральний партнер: представник від розробника бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc IS

 

Спікер:

Леся Каспрук - партнер  Адвокатського об’єднання IMGpartners, заступник голови комітету Асоціації податкових радників України.


ПРОГРАМА

БЛОК 1. Податкові  перевірки в 2015 році

  • Повноваження Державної фіскальної служби по проведенню перевірок в 2015 році. Позапланові перевірки. Фактичні перевірки. Зміни в законодавство з метою дерегулювання підприємницької діяльності та зменшення тиску з боку держави на платників податків. Мораторій на проведення перевірок.
  • Законні підстави отримання фіскальним органом інформації від підприємства. Порядок надання інформації за письмовим запитом податкової служби. Форма і зміст запиту. Як правильно відмовити податківцям в отриманні інформації та документів за запитом.
  • Порядок проведення перевірок. Підстави для недопуску податкового інспектора на підприємство. Організація документообороту та зберігання документів з метою запобігання блокування господарської діяльності підприємства. Участь працівників податкової міліції в перевірках.
  • Кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків. В яких випадках вноситься запис до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочинається досудове розслідування. Слідчі дії. Як забезпечити нормальну роботу підприємства під час проведення допитів, обшуків, оглядів, тимчасового доступу до документів. Вилучення документів під час обшуку. Вимоги слідчого в порядку статті 93 Кримінального процесуального кодексу України.

Відповідальність бухгалтера - матеріальна, адміністративна, кримінальна

• Відповідальність бухгалтера після звільнення з підприємства

 

БЛОК 2. Трудові правовідносини: оформлення і оподаткування

1. Оформлення трудових правовідносин. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» - особливості виконання. Право органів ДФС проводити перевірки  дотримання роботодавцем законодавства щодо оформлення трудових відносин з найманими особами. Фінансова, адміністративна, кримінальна відповідальність за неукладення трудового договору  та невиплату заробітної плати.

2. Цивільно-правові договори як альтернатива трудовим. Особливості роботи та взаєморозрахунків з приватними підприємцями. В яких випадках договір з приватним підприємцем можуть визнати трудовим.

3. Нові критерії для застосування понижуючого коефіцієнта при сплаті Єдиного соціального внеску (Закон № 219). Алгоритм визначення можливості застосування понижуючого коефіцієнту. Звіт щодо сум нарахованого ЄСВ. Відображення пільгового коефіцієнта у звітності.  Оподаткування найбільш поширених виплат.

4. Нарахування і сплата податку на доходи фізичних осіб.  Особливості нарахування  сплати  військового збору. Мобілізовані співробітники

5. Час відпусток. Особливості розрахунку середньої зарплати при відпустці.

6. Нове в розрахунку листів з тимчасової непрацездатності Постанова КМУ 26.06.2015 № 440 "Про затвердження Порядку оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця" і Постанова від 26.06.2015 г . № 439 КМУ

7. Виплата доходів внеденежной формі. Оподаткування дивідендів.


Вартість участі:

Для членів РНБА - 200 грн.

Для осіб, які не є членами СНБА- 300 грн

Місце проведення: готель «Континенталь», м. Одеса, вул. Дерибасівська, 5 (вхід з двору)

Контактні телефони:

+380 44 568 57 95

+38 067 231 02 88  (Анна Дерев’янко)

+38 063 325 63 40 (Олена Хосонова)

Онлайн-реєстрація: http://rnba.com.ua/Ua/2015/08/seminar-nalogovye-proverki-v-2015-godu-trudovye-pravootnosheniya-oformlenie-i-nalogooblozhenie-g-odessa/