Новини

Бухгалтери агропідприємств України зустрічаються в Одесі

01.09.2015 / 09:23
Бухгалтери агропідприємств України зустрічаються в Одесі

З 25 по 29 вересня представники фінансових служб агропідприємств України зберуться в Одесі на Третій щорічний форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі України.

Бухгалтерський агрофорум є місцем для відвертої розмови з реформаторами розвитку аграрного сектора в Україні. Цього року Форум відвідають близько 150 учасників з усіх регіонів України.

Спікерами Третього бухгалтерського агрофоруму стануть представники:

  • профільних департаментів Державної фіскальної служби України;
  • Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України;
  • Міністерства аграрної політики та продовольства України;
  • редакції всеукраїнського бухгалтерського видання «БАЛАНС-АГРО»;
  • програмних продуктів «1С:Підприємство» та «M.E.Doc IS».

На Форумі планується всебічно розглянути всі нюанси із земельних питань. У рамках теми «ПДВ» будуть вивчені нюанси застосування спеціального режиму оподаткування та системи електронного адміністрування, особливості оподаткування сільгосппродукції за цінами нижче собівартості, а також представлено компетентну думку офіційних осіб про те, як держава планує розвивати сільськогосподарську галузь. Окремо будуть також розглянуті питання ПДФО, ЄСВ та земельних правовідносин, які завжди залишаються важливими для сільгоспвиробників.

Чудовим доповненням насиченої програми Форуму стане тренінг «Практичні навички спілкування з правоохоронними та контролюючими органами», а також семінари з тематики особистісного росту і побудови взаємин.

Зареєструватися для участі у Форумі та дізнатися додаткову інформацію можна на сайті www.forumagro.wix.com/2015  та за телефонами: +38 (067) 544-07-32, +38 (095) 093 24 08, +38 (056) 370-44-25

Ініціатором проведення Форуму виступає Всеукраїнська громадська організація «Бухгалтерський клуб», а організатором - компанія «UtekaBusinessEvents». Головні партнери - видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб», видання «Баланс-Агро». Професійний інформаційний партнер - Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Інформаційна підтримка - журнали «Незалежний аудитор», «Вісник. Право знати все про податки і збори», портал «Фінансовий персонал». Професійний партнер - видання «Заробітна плата».