Новини

Градус «Цельсія» був надзвичайно понижений

06.11.2015 / 11:43
Градус «Цельсія» був надзвичайно понижений

Податківцями Кіровоградщини зупинено діяльність з виробництва фальсифікованого алкоголю відомих марок

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Кіровоградській області зупинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка на території Чернігівського та Кіровоградського регіонів здійснювали виробництво та реалізацію підроблених алкогольних напоїв.

Наприкінці жовтня 2015 року, на підставі ухвал суду, проведено 16 обшуків приміщень та автотранспорту, які використовувались під час здійснення злочинних дій. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 951,5 тис.  грн., зокрема 2,1 тис.  л водно-спиртової суміші, 5,4 тис.  л спирту, а також 3,4 тис.  пляшок підроблених горілчаних напоїв під такими відомими брендами як «Хлібний Дар», «Козацька рада», «Олександрія-Бліг», «Цельсій», «Первак» та інші.

Вилучено також обладнання, яке забезпечувало масове виробництво горілки та «комплектуючі» матеріали: пляшки, кришечки, етикетки, підроблені марки акцизного податку, грошові кошти: гривні, долари США, євро та російські рублі на загальну суму у гривневому еквіваленті близько 400 тис.  гривень.

Тривають слідчі дії.


За матеріалами прес-служби
Головного управління ДФС у Кіровоградській області