Новини

Бурштин поза законом

06.11.2015 / 12:04
Бурштин поза законом

Ініційована керівництвом держави спільна робота представників правоохоронних органів по протидії незаконному обігу бурштину дає свої практичні результати.

Працівники оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області у складі міжвідомчої мобільної оперативної групи спільно з працівниками УМВСУ, УСБУ та військової служби правопорядку, у ніч з 16 на 17 жовтня поточного року виявили 3 факти незаконного обігу бурштину.

Операція з переслідування автомобіля Опель-Віваро, у якому знаходились зловмисники, проводилась на території Дубровицького району. Оскільки у салоні автомобіля знаходився бурштин, видобутий незаконним шляхом, вимогою працівника ДАІ зупинитися правопорушники знехтували.

 За результатами нічної погоні двоє зловмисників та їх автомобіль доставлені до райвідділу міліції, де проведено огляд та з салону вилучено близько 12 кілограмів каміння, зовні схожого на бурштин.

Не менш резонансні правопорушення виявлені міжвідомчою мобільною групою за участю працівників фіскальної служби на території Сарненського району. Так при затриманні автомобіля Хонда Аккорд вилучено понад 47 кг каміння, зовні схожого на бурштин. В автомобілі БМВ виявлено ще 4,6 кг такого каміння. За фактами розпочато кримінальні провадження.


Ігор БОРОДАВКО,
перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області