Новини

Інформує прес-служба ДФС у Сумській області

06.11.2015 / 11:32
Інформує прес-служба ДФС у Сумській області

Автоприлади у матрасі

Cумські митники під час здійснення митного контролю потягу «Київ-Москва» на станції «Конотоп» виявили прилади для діагностики та наладки автомобілів, орієнтовною вартістю понад 40 тис. грн., які громадянка України намагалась вивезти з країни у матраці на верхній полиці купе.

За фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

 

Кожушки не зігріли господарку

Нещодавно на митному посту «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці ДФС під час здійснення митного контролю потягу «Хмельницький-Москва» у пасажирки громадянки України вилучено не задекларований товар — хутряні кожушки.

За фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Наразі кожушки вилучено, встановлюється їх вартість.

 


Старожитності залишились в Україні

Працівниками Сумської митниці ДФС спільно з співробітниками прикордонного загону було припинено контрабанду п’яти старовинних ікон, які громадянин України намагався вивезти з території нашої держави через митний пост «Юнаківка». 

Під час огляду ручної поклажі серед особистих речей громадянина було виявлено три ікони на дерев’яній основі, одну ікону в металевій оправі та ікону на полотні, на зворотній строні якої зазначено дату виготовлення 1923 рік.

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного Кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Ікони вилучено і відправлені на експертизу, яка встановить їх культурну та історичну цінність.

    

  

Спецоперації — в дії!

Працівники Головного управління ДФС у  Сумській області у ході проведення спецоперацій «Рубіж-2015» та «Акциз-2015» перекрили канал незаконного постачання мешканцями Волинської області до м. Сум тютюнових виробів.

 В рамках розслідування кримінального провадження за  ст. 199 та ст. 204  КК щодо незаконно виготовленої тютюнової продукції проведено обшуки в приватних домоволодіннях, які використовувалися в протиправній діяльності. Вилучено 87 тис.  пачок цигарок виробництва Республіки Білорусь без марок акцизного податку встановленого зразка, на суму понад 1,3 млн. гривень.

Тривають слідчі дії, проводяться заходи щодо встановлення всіх обставин незаконної діяльності.


Прес-служба Головного управління  ДФС у Сумській області