Новини

Туристичними стежками Вінничини та Черкащини

06.11.2015 / 10:55
Туристичними стежками Вінничини та Черкащини

Ознайомчу екскурсію по найпривабливішим туристичним маршрутам Вінничини та Черкащини ініціювала й організувала профспілкова організація працівників Луцької ОДПІ.

«Такі поїздки — знайомства з різними регіонами України вже кілька років поспіль ми організовуємо саме в період золотої осені, коли земля за людську працю щедро платить не тільки гарним урожаєм, але й золотом садів, лісів, неймовірною красою парків і скверів. У таку ліричну пору року історичні пам’ятки — тисячолітні витвори людських рук виглядають по-особливому красиво й велично», — розповідає голава профспілок працівників Луцької ОДПІ Тетяна Медведчук:

Більше тридцяти податківців-лучан на вінницькій і черкаській землі очікувало знайомство з Національним дендропарком «Софіївка» у м. Умань, огляд світломузичного фонтана в м. Вінниці, круїз на катері по Південному Бугу й екскурсія до музею — усипальниці М.І.  Пирогова.

Захоплююче сприйняли учасники екскурсії вічну, як саме життя, історію любові, втілену в мальовничому Уманському дендропарку. А від відвідування одного з найбільш видовищних, ефектних фонтанів миру — Вінницького співаючого фонтана всі були в захваті.

Гостей вразила розповідь про генія вченого й суспільного діяча Миколу Пирогова, напрацюванням і духовному заповіту якого й донині слідують покоління хірургів і анатомів.

Екскурсія вдалася на славу. Кожен камінчик, кожен навіть незначний предмет старини, що зберігає в собі таємниці поколінь, безмовно розповідав туристам багато про що.

Але дводенна поїздка туристичними тропами Вінничини передбачала не тільки знайомство з історичними місцями, а й сучасними досягненнями регіону, адже крім цікавої й знаменитої історії, регіон пишається й величними визначними пам’ятками сьогодення.


Любов ГАРАНИНА,
Головне управління ДФС України