Новини

«Протягом десяти місяців поточного року нами забезпечено надходжень до бюджету на суму понад 9 млн. грн.»

20.11.2015 / 14:20
«Протягом десяти місяців поточного року нами забезпечено надходжень до бюджету на суму понад 9 млн. грн.»

Протягом 10 місяців 2015 року оперативними підрозділами податкової міліції Головного управління  ДФС у Полтавській області викрито 56 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, бюджетній та митній сферах.

23 із зазначених злочинів пов’язані із умисним ухиленням від сплати податків на загальну суму понад 50 млн. грн., 19 — із незаконним виготовленням, зберіганням і збутом незаконно виготовлених підакцизних товарів. Крім цього, викрито кримінальні правопорушення, пов’язані із легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фіктивним підприємництвом, розкраданням та заволодінням майном (бюджетними коштами) шляхом обману, зловживання службовими становищем з метою отримання неправомірної вигоди (незаконного відшкодування податку на додану вартість) та інші.

Також припинено діяльність конвертценру з обсягом проконвертованих коштів близько 11 млн. грн.

За результатами проведення досудового розслідування вказаних кримінальних поводжень 27 особам оголошені підозри у скоєнні злочину, у т.ч. 3-м  — у скоєнні злочину у складі організованої злочинної групи та 2-м — за попередньою змовою групою осіб.

Закінчено досудовим розслідуванням та направлено на розгляд суду 26 кримінальних проваджень, у т.ч. 5 — для звільнення особи від кримінальної відповідальності за ч.4 ст. 212 КК України у зв’язку із повним погашенням завданих державі збитків

Всього з початку року по кримінальним провадженням, розпочатим за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Полтавській області, в рахунок відшкодування завданих державі збитків надійшло 9,7 млн. грн.

У взаємодії з іншими структурними підрозділами працівниками Головного управління ДФС у Полтавській області за викритими фактами використання підприємствами реального сектору економіки послуг фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності для формування схемного податкового кредиту, до бюджету забезпечено додаткові надходження на суму понад 39 млн. грн.


За матеріалами Головного управління ДФС у Полтавській області