Новини

У столиці податковою міліцією вилучено елітні алкогольні напої та тютюн

20.11.2015 / 14:50
У столиці податковою міліцією вилучено елітні алкогольні напої та тютюн

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, Ігор Скороход: «У столиці податковою міліцією з незаконного обігу вилучено елітні алкогольні напої та тютюн для кальянів загальною вартістю понад 1,2 мільйона гривень»

У рамках загальнодержавної операції «Акциз-2015», яку  ми проводимо з метою детінізації ринку підакцизних товарів, оперативниками, у ході кримінальних проваджень, було проведено декілька обшуків згідно відповідних рішень суду.

Так, під час одного з обшуків у складському приміщенні у Голосіївському районі столиці було виявлено та вилучено 763 пляшки елітного алкоголю (віскі, джин, горілка, ром, вино, шампанське) без марок акцизного податку встановленого зразка загальною вартістю понад 477 тис. гривень.

Під час інших двох обшуків, що проводились в офісних приміщеннях інтернет-магазинів, було виявлено та вилучено понад 311 кілограмів тютюну для кальянів різноманітних торгових марок, загальна вартість якого складає близько 780 тис. гривень.

Нагадаємо, що загальна вартість підакцизних товарів, вилучених нами  з початку року з незаконного обігу становить близько 41,5 мільйонів гривень.