Новини

Оперативники столичної податкової міліції вилучили

20.11.2015 / 17:50
Оперативники столичної податкової міліції вилучили

Оперативники столичної податкової міліції вилучили близько 100 тонн горіхів вартістю понад 10 мільйонів гривень

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

З його слів, в рамках загальнодержавної операції «Рубіж-2015» працівниками податкової міліції м. Києва було попереджено спробу вивезення за підробленими документами однією із столичних фірм чималої партії горіхів.

В ході досудового розслідування за фактом фіктивного підприємництва та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах згідно рішень суду було проведено обшуки в трьох автомобілях з іноземною реєстрацією в Іллічівському порту, а також у складських приміщеннях, розташованих у Херсонській та Миколаївській областях, які орендувало київське підприємство.

За результатами обшуків виявлено та вилучено майже 79 тонни очищених горіхів та близько 20 тонн неочищених загальною вартістю понад 10 млн. грн., а також обладнання для їх очищення, сортування та пакування.

Наразі вилучене майно передане на відповідальне зберігання до прийняття рішення щодо його реалізації з метою відшкодування завданих державі збитків.


За матеріалами Головного  управління ДФС у м. Києві