Новини

Metaxa та Ballantines з одного спирту

20.11.2015 / 18:20
Metaxa та Ballantines з одного спирту

Полтавськими оперативниками ліквідовано канал продажу елітних алкогольних напоїв без марок акцизного податку

В рамках проведення операцій «Акциз-2015» та «Рубіж-2015» працівниками податкової міліції ДПІ у м. Полтаві виявлено факт провадження мешканцем міста незаконної діяльності по зберіганню з метою збуту контрафактних лікеро-горілчаних виробів елітних брендів без марок акцизного податку, а також незаконно виготовлених алкогольних напоїв у тетра-паках об’ємом 10 літрів та спирту.

В ході проведення обшуку місця зберігання контрафакту оперативниками міської податкової Головного управління ДФС у Полтвавській області   виявлено та вилучено 54,6 дал. лікеро-горілчаних виробів елітних брендів (Jack Daniels, Hankey Bannister, Chivas Regal 12 Years, Jim Beam, Ballantines, Lauders, Corvoisier, Sausa Silver, Metaxa, Armagnac Cles De Duc VSOP та інші елітні алкогольні напої виробництва США, Канади, Мексики, Росії, Франції, Фінляндії, Данії, Греції, Шотландії) на орієнтовну суму 135,1 тис. грн., 16 дал. незаконно виготовлених алкогольних напоїв у тетра-паках на орієнтовну суму 17,6 тис грн. та спирту в кількості 2 дал. на орієнтовну суму 4 тис. грн.

Всього з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів в кількості 72,6 дал. на загальну орієнтовну суму 156,7 тис. грн.


За матеріалами Головного управління ДФС у Полтавській області