Новини

Інтенсивна перепідготовка працівників Головного управління ДФС у м. Києва триває

25.11.2015 / 17:15
Інтенсивна перепідготовка працівників Головного управління ДФС у м. Києва триває

У рамках проведення фахової підготовки працівників новоствореного «Офісу аудиту» в ДФС у м. Києві другий тиждень тривають профільні навчання. Лекції у розрізі тем облікова дисципліна, облік доходів, витрат та фінансовий результат підприємства прочитав професор, кандидат економічних наук, викладач Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Віталій Бабіч.  Перш за все лектор наголосив, що: «фахівці — аудитори мають тонко розуміти механізми та шляхи формування фінансової звітності підприємства. Адже глибинні знання бухгалтерської справи є надзвичайно важливими для спеціалістів фіскального відомства».

Також, викладач підкреслив, що вміння аналізувати бухгалтерську інформацію дає змогу працівникам фіскальних органів отримувати аргументоване відображення реальних процесів, що відбуваються на підприємстві. Таким чином, якість проведення перевірок набуде нового, доволі високого рівня.

Тиждень навчання аудиторів надзвичайно насичений: прослухавши всі лекції і відпрацювавши практичні заняття, слухачі мають підготуватися до важливого фінального тестування. На основі саме його результатів до роботи в «Офісі аудиту» будуть залучені лише найкращі фахівці.


Лариса ЗУБАНЬ,
начальник управління комунікацій Головного управління ДФС у м. Києві