Новини

Товар з… минулого століття

25.11.2015 / 17:30
Товар з… минулого століття

Оперативниками фіскальної служби м. Києва вилучено продукти харчування, напої та побутову хімію на суму 1,4 млн. грн., у яких термін придатності минув кілька років тому.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного обігу підакцизних товарів згідно рішень суду у нежилих приміщеннях в Дніпровському та Деснянському районах столиці були проведені обшуки, під час яких були виявлені та вилучені продукти харчування, кондитерські вироби, алкогольні та слабоалкогольні напої, а також засоби побутової хімії, кінцевий термін реалізації яких давно минув. У деяких товарах  -  багато років тому. Загальна вартість ТМЦ, вилучених з обігу, склала понад 1,410млн.грн.

Коментуючи ці вилучення, керівник столичної податкової міліції наголосив, що завдяки своєчасним діям фіскальної служби удалось запобігти тяжких наслідків, яких могло завдати споживачам вживання та використання простроченої продукції.


За матеріалами Головного управління ДФС у м. Києві